Нагадаємо, «динамівці» учора вдома програли італійському «Наполі» – 1:2.

«У першому таймі «Динамо» більш-менш відіграло, а у другому гра не вдалася ані в нападі, ані в обороні, – поділився враженнями від гри із «Вголосом» Стефан Решко. – Не було колективних дій, не було загострень в атаці. Ярмоленко лише за рахунок власних індивідуальних дій намагався щось зробити і все. Нічого не вдавалося. Бажання було, але не вдається його матеріалізувати у результат. «Наполі» – по європейським міркам середнього рівня команда, вона не погана, але далеко не гранд. Тому, сподівався, що удома кияни переможуть.

Помітні проблеми в грі «Динамо» і як їх виправляти, я не знаю. Можливо, справа в класі гравці і щось суттєво поправити не вдасться. Чимало футболістів за своїм рівнем не підходять київському клубу. Ми багато очікували від молоді, але вона не росте. Не буду називати імена, але усі і так усе бачать. Можливо, вони заспокоїлися і тому перестали прогресувати.
Сьогодні виповнюється 70 років Володимиру Мунтяну, з чим його і вітаю. Так ось, сьогодні в «Динамо» не має жодного футболіста, який би хоча би віддалено нагадував Мунтяна в молодості. Так вести гру, такі паси віддавати, як Володимир Федорович і приблизно ніхто із теперішніх «динамівців» не вміє. У «Динамо» зараз одні роботяги, справжніх яскравих талантів не має.

Уже після першого матчу в Лізі чемпіонів можна прогнозувати, що «Динамо» в цьому турнірі мучитиметься, а не гратиме. Хіба, трапиться диво. У заявці багато гравців, а грати нікому. Так, кияни можуть вийти в наступний раунд із групи, все-таки суперники не найсильніші в Лізі чемпіонів. Але що далі? Далі попадеться гранд, який і розставить усе по місцях. Тому, особливої перспективи в Лізі чемпіонів у «Динамо» не бачу».   

Олег Петренко, «Вголос»