Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін пояснив, як потрібно реагувати Україні на заяви Ізраїлю про «антисемітизм» Степана Бандери
Про це він розповів у коментарі «Вголосу».

«Передусім, реагувати повинне суспільство, яке обрало єврея Зеленського президентом. До того президент, прем’єр і навіть опозиційний Рабінович теж були євреями. Це, звісно, жарт», - сказав Олег Соскін.

«Оцей антисемітизм в Україні розігрується єврейськими колами для отримування певних дивідендів. А Україна повинна вести свою чітку державну політику і всі заяви нашої сторони мають бути систематичними. Вони також мають випереджати заяви інших держав. Тобто, реагувати ми повинні не постфактум, а на випередження. Оце, що ми зараз маємо, це вже наслідки.

У політиці національної пам’яті ми теж повинні працювати на випередження та відразу інформувати про це наших сусідів. Але, на жаль, це не робиться і ми не маємо такої національної політики, як, наприклад, той же Ізраїль, Польща і Росія. Вони кладуть в основу своєї державної політики ідею національної пам’яті, а ми від цього відсторонились. Леонід Кравчук колись казав, що національна ідея не спрацювала, але вона чомусь працює в інших державах. Усі виконавці, які є при владі протягом останніх 30-ти років, були несвідомими цього», - додав він.

Читайте повну версію статті: “Євреї хочуть остаточно забрати собі владу в Україні”.