Від початку цього року, експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 21235 проєктів землеустрою.

Про це інформує пресслужба відомства.

У жовтні прийнято до опрацювання з інших областей 3107 документацій, з них позитивно розглянуто 2590 (83,4 %). За період з 1 по 25 листопада експертами Держгеокадастру у Львівській області розглянуто 2151 проєкт землеустрою, які надійшли на погодження за принципом екстериторіальності.

З 16 по 20 листопада 2020 експертами державної експертизи розглянуто 2330 документацій із землеустрою, із яких надано 2011 (86%) висновків про погодження та 319 (14%) документацій не погоджено. Відзначимо, що Львівщина увійшла до числа лідерів по Україні за якістю розроблених проєктів землеустрою, які отримали найвищу оцінку.

«Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності усунув додаткові контакти громадян з чиновниками та має антикорупційний ефект. Також, цього року, в Головному управлінні зросла кількість сертифікованих експертів, що дозволило збільшити кількість розглянутих документацій, які надходять через онлайн-сервіс Держгеокадастру», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

У 2020 році кількість фахівців, які пройшли навчання, сертифікувалися за фахом експерта та працюють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області зросла до 43 осіб. Це дозволило збільшити кількість розглянутих заяв та пришвидшити терміни розгляду документацій, які надійшли за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.