Тренінги відбудуться в рамках програми «Відкрита розмова». Про це повідомила прес-секретар президента України, керівник Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів при президентові України Дарія Чепак.

«У нас є позитивний досвід співпраці у згаданих питаннях, тому спільно з Міністерством внутрішніх справ України ми звернулися до координатора проектів ОБСЄ в Україні з проханням організувати у Києві проведення презентацій та тренінгів за участю міжнародних експертів», - коментує пані Чепак.

Як зазначає речник Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров, у МЗС уже підтримали ініціативу «Сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ» і вже направили відповідне підтвердження в МВС, координатору проектів ОБСЄ в Україні та керівникові Міжвідомчої робочої групи. «Реалізація цієї програми дозволить представникам правоохоронних органів України ознайомитись із досвідом провідних міжнародних експертів. Переконані, що проект "Відкрита розмова" сприятиме значному вдосконаленню взаємодії правоохоронних органів із ЗМІ»,- зазначив пан Дикусаров.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні планує реалізувати відповідні заходи у 2012 році.

Джерело: «Телекритика»