Про це повідомляє Інформаційний центр Україна-2012. http://euro2012.ukrinform.ua/

У полі зору делегацій - тренувальні центри та готелі для команд, запуск програм операційного планування аеропортів і підготовка стюардів для роботи на стадіонах під час Євро-2012.

19 липня до Києва прибула перша делегація експертів з Ньону на чолі з виконавчим директором з маркетингу і медіа-менеджменту УЄФА Філіпом Марграфом. Під час цього візиту експерти УЄФА ще раз пересвідчилися у великій зацікавленості українських компаній до партнерства з проектом ЄВРО 2012.

Наступний візит експертів УЄФА очікується 25 липня. Делегація на чолі з директором департаменту з організації заходів ЄВРО 2012 Лукасом Ахерманом перебуватиме в Україні до 31 липня і огляне тренувальні центри і готелі для команд, які увійдуть до каталогу базових таборів, що незабаром запропонують 53 асоціаціям-членам УЄФА. Після знайомства з ключовими об'єктами у Києві експерти УЄФА планують відвідати Полтаву, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Львів, Моршин, Дрогобич, Трускавець і Ужгород.

2-4 серпня - візиту експерта УЄФА з аеропортів Пітера Хемпсона, який проведе у Києві і Харкові семінари щодо запуску системи операційного планування аеропортів.

На початку серпня у Ньоні також відбудеться зустріч щодо організації роботи громадського транспорту. За результатами цієї зустрічі буде визначено графік візитів експертів УЄФА, які відповідають за цей напрям підготовки.

4-5 серпня відбудеться черговий візит до Києва директора департаменту УЄФА зі стадіонів та безпеки Марка Тіммера, а 13-15 серпня консультанти УЄФА з питань безпеки на стадіонах відвідають Донецьк, щоб ознайомитися з принципами роботи стюардів на стадіоні "Донбас Арена".