Про це сьогодні, 14 липня на прес-конференції розповів військовий експерт Володимир Гулима, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Найгучніші трагедії пов’язані з нашими військовими були після того, як відбувалися масові акції протесту з боку матерів. Так було у Володимир-Волинському, коли з 6 по 16 травня там відбували протести, а вже 22 травня під Волновахою була розбита 51 окрема механізована бригада, яка дислокувалася у Володимир-Волинському. Також, 3 червня в Яворові протестували матерів військових і вже 20 червня ми мали страшні жертви, де загинула найкраща частина розвідувальної роти на чолі з її командиром. Ми нещодавно чули протести з приводу відправлення 5-го батальйону територіальної оборони в зону АТО і вже днями поховали заступника командира цього батальйону», – каже військовий експерт.

За його словами, протести і мітинги потрібно проводити у правовому полі, а не робити картинку, якою потім скористається наш ворог.

«Ми маємо справу з непростим і дуже підступним ворогом, який знає, коли треба бити і завдає удару по уразливих місцях. Заходи, які ми проводимо мають бути більш продуманими. Мовчати не треба. Є проблеми, але їх треба вирішувати правовим методами. Якщо є конкретні факти, то потрібно з офіційним позовом звертатися і вимагати конкретних рішень і тоді буде якесь вирішення, а картинка для каналу нічого не вирішить, принаймні на нашу користь», – додав Гулима.

Як писав «Вголос», у Краснодонському районі Луганської області сьогодні, 14 липня, близько 12:30, бойовики збили український літак, льотчику вдалось катапультуватися.