Про це поінформував заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олександр Гнатів, повідомляє Управління зв’язків з громадськістю МВС.

«Наразі опрацьовано результати хімічної експертизи, відповідно до якої фрагменти фарб, які знаходяться на автомобілях, повністю збігаються. Це дозволяє зробити висновки про те, що слідством вилучені саме ті автомобілі, на яких рухалися потерпіла та підозрювані у кримінальному провадженні під час інциденту», – зазначив Гнатів.

Він додав, що загалом у рамках розслідування кримінального провадження призначено близько двох десятків експертиз, у тому числі дактилоскопічну, трасологічну, цитологічну, молекулярно-генетичну тощо. Крім того, допитано більше 50 свідків.

«Розслідування продовжується згідно з планом слідчих дій для того, щоб встановити роль кожного фігуранта цієї справи», – наголосив Гнатів.

Нагадаємо, у ніч на 25 грудня на Тетяну Чорновол скоїли напад, коли вона їхала на своєму автомобілі Бориспільською трасою. Невідомі підрізали авто журналістки, витягли її з машини та жорстоко побили, а потім скинули в кювет.

Менш ніж за добу у Броварах міліція знайшла автомобіль Porsche Cayenne, у якому ймовірно перебували нападники.

У межах розслідування затримано п’ятьох підозрюваних, стосовно яких судом обрано запобіжний захід у вигляду арешту.