Начальник Львівської митниці Зеновій Буричко передав частину своїх повноважень керівникам підрозділів митного оформлення в рамках експерименту.

Про це "Прес-Тайм" повідомила прес-служба Львівської митниці.

Триватиме експеримент, який розпочався 1 липня, протягом двох місяців. За цей час митники мають з'ясувати, чи спроможне розширення повноважень керівників підрозділів пришвидшити і спростити митні процедури.

Якщо виявиться, що так, то, як повідомляє прес-служба митниці, "буде розглянуте питання про узаконення такого порядку на постійній основі".

На проведення експерименту Львівська митниця пішла, зважаючи на побажання підприємців-суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

"Проведення експерименту - ще один важливий крок назустріч побажанням підприємців-суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності", - сказано у повідомленні прес-служби митниці.

У рамках експерименту до компетенції керівників підрозділів митного оформлення буде передано загалом 8 повноважень, з якими до цього справлявся начальник Львівської митниції.

Серед них, зокрема, право надавати дозволи на митне оформлення товарів із застосуванням тимчасової або неповної декларації; на оформлення в режимі ввезення/вивезення контейнерів, піддонів, упаковки, а також будь-яких інших товарів, що ввозяться/вивозяться у зв'язку з будь-якою комерційною операцією і ввезення яких саме по собі не є комерційною операцією; на оформлення товарів митної вартості до 100 EUR; на зберігання підприємствами під митним контролем окремих товарів, які ввезені на територію України і потребують спеціальних умов зберігання.