Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

«У ході розгляду питання захист В. Каськіва надав суду довідку про повне відшкодування останнім завданих державі збитків.
Врахувавши даний факт, а також наявність п'ятьох неповнолітніх дітей, Печерський районний суд ухвалив рішення «застосувати щодо підозрюваного В. Каськіва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у межах 2-місячного терміну досудового розслідування. Обрати підозрюваному Каськіву альтернативний захід у вигляді застави», – написала Сарган. 

Водночас, суму застави Сарган не уточнила.

«Суд також зобов'язав В. Каськіва здати всі наявні закордонні паспорти, а також з'являтися за першою вимогою до слідчого і повідомляти про своє місцезнаходження. Досудове слідство триває», – написала прес-секретар генпрокурора.

Як писав «Вголос», до України сьогодні вночі екстрадували з Панами екс-голову Держкомінвестпроекту Владислава Каськіва.

Згодом адвокат Каськіва назвав затримання дешевим піаром і заявив, що його підзахисний сам просив про екстрадицію в Україну.

Нагадаємо, 18 серпня Каськіва було затримано в Панамі. Каськів був зупинений на кордоні з Коста-Рікою після того, як 17 серпня 2016 року йому було відмовлено у в'їзді в останню. Він також подавав клопотання про політичний притулок в Панамі.

В Україні Каськіву інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групи осіб, що призвело до тяжких наслідків. Також його підозрюють у підробці документів.

 

«Вголос»