З кожним днем все більше з’являється охочих потрапити на екскурсію до Чорнобиля.
До того ж не лише серед іноземних туристів, але й серед самих українців.

Типу, природа буяє. Риба плаває аж дуже велика і чотириока (наприклад), жаби рогаті кумкають і радіацією слиняться, коти-мутанти з чотирма хвостами, трьома лапами і двома головами перевертають порожні консервні бляшанки…

Але, якщо хтось і справді думає, що побачить у Чорнобилі щось подібне, то це в нього просто уява розбуянилась. Звичайно, природа там живе та дихає майже спокійно, розростається як може (машин багато не їздить, не смердить своїми вихлопними газами). Дерева крізь асфальт проростають, бабці кабачки, помідори на городах вирощують (кажуть, росте, як має бути!). Коні Пржевальського неспішно пасуться, кабани гуляють, повільно плавають у річці здоровенні соми (без аномалій – крім розміру).

І що ж воно народ туди так тягне, як магнітом? Чи то вплив радіації? Чи то, може природна цікавість спокійно спати не дає? Ну, від цікавості кішка здохла! Але є приємна новина, долю кішки відвідувачі «закритої зони» не повторюють. Просто собі дивляться, цікавляться, їдять свій екологічний обід та й валять геть. Щоб потім вивалювати свої розповіді про те, як їм було моторошно, на вільні вуха.

Ну що ж, любителів екстріму багатенько, а відповідно, і охочих заробити на цьому грошенят також вистачає. Вони знайшли одне одного!

Ви теж хочете? Та на здоров'ячко! Влаштувавши собі невелику прогулянку інтернетом, зможете спокійно дізнатися як, де і за яку ціну замовити екскурсію до Чорнобиля.

Переважно це одноденні екскурсії, під час яких відвідують м. Чорнобиль, Прип'ять та Чорнобильську атомну станцію. Зранку люди виїжджають з Києва, в обід їдять свій екологічний харч, а вже ввечері повертаються.

В рекламах екскурсій Чорнобиль часто окреслюють як «найбільш невідомий напрямок в Україні». Щодо його невідомості – сумніви дрібними нерадіаційними тарганами заповзають до голови (назад ще жоден не виповз).

От тільки одне сказати хочеться. Люди, які пережили саму катастрофу, залишили там все, що мали, ще раз туди потрапити не хочуть, навіть за всіх запевнень безпеки такого приколу.