Як зазначив Любомир Скочиляс, екзит-поли колись в Україні зіграли вирішальну роль.

«Якщо колись ми отримували викривлену інформацію, то екзит-пол мав показати альтернативні варіанти. Тепер, якщо ми навіть отримуємо результати екзит-полів, то це ще не означає, що вони будуть об’єктивно відображати волевиявлення громадян, - розповів президент суспільно-моніторингового консорціуму «Генеза».Я не впевнений, чи будуть це реальні екзит-поли, чи це ще одна спроба застосувати передвиборчі технології».

Таку думку експерт висловив, базуючись на тому, що екзит-пол проводить не одна об’єднана асоціація, а розрізнені групи. Адже, на Львівщині виявили бажання провести екзит-поли як мінімум три групи політичних сил.

Також Любомир Скочиляс зазначив, що нинішні місцеві вибори, які характеритзуються хаотичністю, уже перетворюються на фарс. Також експерт заууважив настрій припеченості на цих виборах у мешканців Львівщини.

«Настрій приреченості на Львівщині пояснюється втомою більшості населення від виборчого процесу і розчаруванням результатами президентських виборів 2004 року», - зазначив президент суспільно-моніторингового консорціуму «Генеза».