„Прикро, що проти влади, яка створена на місцях виключно з „Нашої України”, виступає електорат цієї партії, який звертається до опозиції з проханням захистити їх від їхньої ж міської влади”, - заявила журналістам народний депутат України Тамара Прошкуратова після дводенного візиту до Тернополя.

Вона повідомила, що під час цього візиту до неї звернулися 352 родини членів садівницького товариства „Ювілейне”, яке розміщено на землях Тернопільської міської ради, і попросили особисто допомогти їм у вирішенні проблеми, якою міськрада нехтує.

„Коли було створено це садівниче товариство, зареєстровано, люди сплатили внески - міська рада визнала рішення про створення „Ювілейного” незаконним. Але за позовом членів товариства було винесено рішення Господарського суду, де постанову виконкому Тернопільської міськради визнано недійсною.

На апеляційну скаргу Тернопільської міськради Львівський апеляційний господарський суд знову вирішив питання на користь цих садівників, як згодом і Верховний суд. Тобто, Тернопільська міська рада нехтує законами держави”, - зазначила Т.Прошкуратова.

Народний депутат повідомила, що підготує депутатське звернення до Генпрокуратури щодо порушення громадянських прав у Тернополі й проінформує про ситуацію, що склалася, Верховну Раду України.