Роботи із встановлення електронної системи голосування у сесійній залі Львівської міської ради розпочнуться після пленарного засідання, яке має відбутися 21 липня. Про це повідомив секретар Львівської міської ради Зеновій Сірик.

Як повідомив депутат Львівської міськради Андрій Стецьків, було заплановано, що роботи із встановлення електронної системи голосування розпочнуться дещо швидше, і пленарне засідання 21 липня пройде у приміщенні Львівської обласної ради. Проте, за словами Зеновія Сірика, міський голова передумав переносити засідання в обласну раду і його проведуть в Ратуші.

Відтак, демонтаж крісел частково призупинено, а після 21 липня цей процес буде відновлено і будуть встановлюватися робочі столи для депутатів, на яких відбудеться монтаж електронної системи голосування. За словами Сірика, ця електронна система на ті крісла, які є у міській раді не може бути встановлена. А для того, аби встановити електронну систему голосування, потрібно не менше двох місяців, тому урочисте засідання Львівської міської ради, яке має відбутися 24 серпня до Дня незалежності, проводитимуть не в Ратуші, а в іншому приміщенні: або в оперному театрі, або в облраді

Вартість робіт із встановлення системи пан Сірик не назвав, але зазначив, що найдорожчою є не так сама система, як встановлення нових меблів та будівельно-монтажні роботи. Зараз ведуться останні підрахунки вартості встановлення електронної системи голосування.

Львівський портал