Поліція готова у вівторок, 7 листопада, одягнути на сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра електронний браслет спостереження.

Про це пишуть Українські Новини із посиланням на джерело в Національному антикорупційному бюро.

«Голова Нацполіції Князєв пообіцяв одягнути йому браслет у вівторок», – сказав співрозмовник агентства.

Він додав, що поки браслет для сина міністра шукають.

Як писав раніше «Вголос», у Національному антикорупційному бюро заявили, що не можуть виконати рішення суду про запобіжний захід для Олександра Авакова, оскільки в Міністерстві внутрішніх справ немає вільних електронних браслетів.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України 31 жовтня провело низку гучних затримань у справі про розтрати під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії Міністерством внутрішніх справ. Серед фігурантів справи – син очільника МВС Олександр Аваков, екс-заступник Авакова Сергій Чеботар та друг Олександра і представника фірми-переможця тендеру «Дніпровенд» Володимир Литвин. 

Як відомо, їх НАБУ та САП підозрює у можливій розтраті державних коштів у 14,5 мільйонів гривень. Прокурор під час засідання суду розповів, що вартість виготовлення замовлених рюкзаків для Нацгвардії становила 555 грн, тоді як правоохоронне відомство придбало їх у понад 5 разів дорожче – по 2799 грн. 

Згодом Солом'янський райсуд Києва 1 листопада обрав запобіжний захід Олександру Авакову, відпустивши  його під особисте зобов'язання. Прокурор у суді зазначав, що підозрювані можуть впливати на розслідування. 

 

«Вголос»