Глава Офісу президента Андрій Богдан відзначив День Незалежності України на розкішному Лазуровому узбережжі – у французькому Сен-Тропе.

Про це пише “Страна“, публікуючи відповідні фото та відео.

Так, у ці дні Богдан гуляв на весіллі Андрія Довбенка та Анни Огренчук.

Довбенко та Огренчук

ЗМІ зазначає, що наречений – колишній юрист олігарха часів Януковича Сергія Курченка, раніше працював у так званому департаменті “Сєдова-Довбенка” групи ВЕТЕК. За словами журналіста-розслідувача Дениса Бігуса, Довбенко – “легендарний персонаж, що давно і міцно підім’яв під себе міністерство юстиції, разом з усіма службами, коморами, нотаріатом, реєстраційкою і міністром”.

Тим часом наречену Анну Огренчук кілька тижнів тому призначили в комісію з питань правової реформи.

Журналісти розповідають, що на весіллі гуляли 150 осіб, серед них і “еліта” юридичного світу, чиновники та судді Верховного суду.

Свято відбувалося на чотирьох локаціях. “Пре-паті” молодята влаштували в пляжному ресторані La reserve a la plage.

La reserve a la plage

Весілля – у закладі Villa le Muriel blanc.

Другий день весілля, який припав на День Незалежності України, святкували на яхті, оренда якої коштувала 200 тисяч євро. Потім Богдана бачили в ресторані L’Opera.

L’Opera

У L’Opera Богдан веселився в галасливій компанії під національний гімн України.

Ціни шампанського в цьому ресторані стартують від 490 євро за пляшку, максимальна вартість пляшки Dom Perignon – 75 тисяч євро.

Ціни шампанського в цьому ресторані стартують від 490 євро за пляшку, максимальна вартість пляшки Dom Perignon – 75 тисяч євро.