Єнакієвець нещодавно очолив відомий український футзальний фахівець Олег Солодовник. Протистояння його екс-команди донецького Шахтаря та екс-команди теперішнього тренера Енергії Станіслава Гончаренка, львівського Тайму, ще довго пам’ятатимуть вболівальники. За такі матчі глядачі і полюбили цей вид спорту. Якщо теперішня команда Гончаренка нагадує львівський Тайм, адже більшість гравців з цього складу тепер у Енергії, то теперішній Єнакієвець не нагадує колишній Шахтар. Відтак, станемо свідками іншої битви. Сподіваємось, не менш цікавої.

Після того як Олег Солодовник очолив Єнакієвець, команда зіграла внічию в Івано-Франківську з місцевим Ураганом - 4:4. Більше того, клуб заявив про свої високі наміри у наступному сезоні боротися за чемпіонство. Для цього в команду з Донецької області приїдуть бразильські легіонери. У цьому сезоні Єнакієвець особливо на нічого не претендує. В кращому випадку ця команда побореться з Ураганом за третє місце. Утім, чемпіонат ще довгий і наперед загадувати немає сенсу, хоча попередню пропозицію зробити можна.
У сьомому турі чемпіонату, коли команди мірялися силами між собою вперше у новому сезоні, переможця не було. Фінальна сирена зафіксувала нічию 1:1. Що цікаво, обидві команди забивали на останніх секундах зустрічі.

Сказати, що Енергія зараз на куражі буде і правильно, і не дуже. Правильно в тому плані, що команда в останніх двох матчах обіграла прямих конкурентів за золоті нагороди чемпіонату. Неправильно з тієї точки зору, що усі добре знають можливості гравців, які зараз є в команді. Звичайно, вони ще можуть додати. З впевненістю можна сказати, що Енергія зараз на ходу і зупинити її Єнакієвцю буде дуже непросто. Перша четвірка Енергія зараз «гримить» і нагадує колишню Тайм-машину. Овсянніков і компанія здатні обіграти не тільки команду в національному чемпіонаті, а й збірну калібра Хорватії.

Зважаючи на це Єнакієвцю у середу у Львові буде непросто, однак можна не сумніватися, що ця команда докладе максимум зусиль до того, аби Новий рік зустріти з хорошим настроєм.

Фото Віктора Диченка