В Україні зросла кількість хворих на грип та ГРВІ і у зв'язку з цим у низці областей закрили школи на карантин.

Про це інформує місцева влада міст.

Як відомо, навчальний процес буде призупинено у школах Житомирської, Одеської, Донецької, Сумської та Запорізької областей.

Зокрема в.о. начальника управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Ірина Шкап зазначила, що у класах часто відсутні 20- 30 дітей через хворобу, тому з 27 січня по 5 лютого школи не працюватимуть.

В Одеській області карантин запровадили на 2 тижні.

Крім того, повідомляється, що дитячі садочки теж призупинять роботу, якщо кількість хворих у групах перевищуватиме 20%.

На Донеччині не працюють 59 навчальних закладів та ще в 9 школах частково призупинили роботу.

Повністю закриті на карантин 18 шкіл у Добропіллі, 16 – у Покровську, 10 – у Селидовому, 9 – у Мирнограді, 4 – в Новогродівці, по одній – у Лимані та Мангушському районі. Частково – у Маріуполі (7) та Краматорську (2).

У Волинській області учні семи шкіл пішли на вимушені канікули: у Камінь-Каширському, Маневицькому, Луцькому та Горохівському районах.

На Вінниччині на карантин закрили 13 шкіл у Барському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому та Тиврівському районах.

У Запорізькій області призупинили навчання в школах Бердянська, а також у Тимошівській ЗОШ Михайлівського району, Молочанській ЗОШ Токмацького району, Новоолексіївському НВК Приморського району та Владівській ЗОШ Чернігівського району.

Крім того, частково припинений навчальний процес в 51 класі 27-ми шкіл області, з них: 23 навчальні заклади в м. Запоріжжя, а також школи Василівського, Вільнянського, Запорізького та Чернігівського районів.

У Сумській області вирішили діяти на випередження, оскільки в області грип досяг порогового рівня (527,8 осіб на 100 тисяч населення),  саме тому навчальний процес було призупинено в 15 школах області.

Як писав "Вголос", епідемія грипу: на Вінниччині закривають школи на карантин.