«Ситуація стабільна. Якщо говорити про вчорашню добу, то порівняно зі всіма іншими добами була найменше кількість хворих – 2321 по області», - поінформував  Роман Ілик.

За його словами, кількість госпіталізованих більш-менш стабільна. За останню добу кількість госпіталізованих була найменша порівняно з попередніми днями епідемії – 423 особи, 2 особи померло.

Також є позитивна тенденція, що загалом з лікарень вже виписано 2852, за останню добу – 276. Загалом було госпіталізовано 7825.

«Тобто ми маємо реальне зменшення кількості хворих», - підкреслив він.

Роман Ілик поінформував, що лабораторно обстежено 60 хворих, лише в 10 підтверджено грип А (H1N1).

Заступник керівника обласного штабу з боротьби з грипом також відзначив, що інформація щодо захворюваності, яка подається головним управлінням охорони здоров’я, подається якось несистемно, зокрема з точки зору часу.

«Вчора вже з’явився Віктор Кімакович (начальник головного управління охорони здоров’я). Він пояснює погану роботу тим, що залишалося їх тільки троє, багато працівників захворіли і практично важко їм виконувати роботу», - зазначив він.

Роман Ілик при цьому  зауважив, що за останню добу захворіло тільки 10 лікарів,   із госпіталізованих 218, виписано зі стаціонару 70.

Ще одна річ така є, що Секретаріат президента вимагає рахувати кількість від 19 жовтня, а Міністерство охорони здоров’я – з 29 жовтня, коли був введений карантин. Також є різниця в годинах подання звітів.

За словами Романа Ілика, це все ускладнює роботу головного управління.

«Попри все ситуація стабілізується», - підкреслив він.