Волинський обком СДПУ(О) планує побудувати свою роботу у передвиборчий період так, щоб «на березневих виборах обласна парторганізація набрала не менше 4% голосів виборців». Про це йдеться у постанові, прийнятій делегатами 14-ї конференції облорганізації СДПУ(О) 26 листопада.

Виступаючи зі звітною доповіддю про роботу обкому за останній рік та завдання на вибори 2006 року, секретар обкому СДПУ(О) Олексій Шумик зауважив, що Волинська облорганізація СДПУ(О) сьогодні – якісно відмінна від тієї, яка була рік тому.

«Протягом 2005 року з обласної партійної організації вибуло 385 чоловік – за поданими заявами, 240 – виключені з партії. В той же час, уже в умовах опозиції, лави обласної парторганізації поповнили 169 осіб», – наголосив Олексій Шумик.

«В результаті проведеної роботи ми переобрали близько 60% секретарів міських і районних парторганізацій. Можу з повною відповідальністю заявити: облорганізація СДПУ(О) відбулася, вона є реальною і дієвою політичною структурою в області», – додав секретар обкому.

За словами інших виступаючих, налагодженню нормальної роботи організація значною мірою має завдячувати новому голові обкому, який «доступний до спілкування кожному члену партії і представникам ЗМІ». «Якщо попередній секретар обкому Антон Кривицький більше позиціонувався як луцький міський голова і був швидше підпільним політиком, то сьогодні маємо публічного лідера», – вважають представники райкомів.

Роботу обкому за звітний період делегати визнали задовільною. У постанові конференції йдеться про необхідність всю діяльність спрямувати на активну підготовку до виборів, а саме: «подальше поширення впливу соціал-демократичних ідей серед різних соціальних верств населення та зростання партійних рядів з тим, щоб на березневих виборах обласна парторганізація набрала не менше 4% голосів виборців».

Голова Локачинського райкому СДПУ(О), селищний голова Локач Василь Притула вважає, що подолати бар’єр партія зможе не масовими акціями, а «шляхом клопіткої роботи з низами, за рахунок індивідуальної роботи з людьми – силою переконання, підтримки і реальної допомоги своїм потенційним прихильникам».

ЗІК