Депутат Верховної Ради, заступник голови Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Нестор Шуфрич припускає спільну участь СДПУ(о) зі створюваним блоком лідера Партії регіонів Віктором Януковичем на виборах Ради в 2006 році. Про це Шуфрич сказав в інтерв’ю журналові "Кореспондент", повідомляють "Українські Новини".

"Такий варіант є, і це іспит для (лідера Партії регіонів Віктора) Януковича", - сказав Шуфрич, відповідаючи на запитання, чи може СДПУ(о) піти на вибори з блоком Януковича.

При цьому він зазначив, що цей іспит покаже, чи зможе Янукович стати таким лідером, яким хоче його бачити Шуфрич, чи він залишиться лише лідером Партії регіонів і закриється в ній.

Крім того, Шуфрич відзначив, що СДПУ(о) у цілому і він сам зокрема зробили все можливе для єдності опозиції.

"Але в даному випадку Банкова виявилася сильніше, і єдиної опозиції немає", - сказав він, відзначивши, що в опозиції міг бути зовсім інший потенціал, якби вона об’єдналася.

Нагадаємо, що в червні лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук заявив, що партія готова самостійно йти на парламентські вибори в 2006 році.

Раніше політрада Партії регіонів на конференції в Сімферополі ухвалила постанову з пропозицією при формуванні виборчого блоку на виборах Ради-2006 назвати його ім’ям лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

proUA