Сьогодні відбулась зустріч лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука та керівника парламентської фракції СДПУ(о) Леоніда Кравчука з директором Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ послом Крістіаном Штрохалем. В зустрічі також взяли участь заступник голови СДПУ(о), глава виконкому СДПУ(о) Ю.Загородний, посол Герт Аренс - глава місії спостерігачів БДІПЛ/ОБСЄ на виборах Президента України, радники ОБСЄ по виборчих питаннях, керівництво офісу представника ОБСЄ в Україні.

На зустрічі обговорювався звіт і рекомендації БДІПЛ/ОБСЄ за спостереженням за виборами Президента України в 2004 році і питання підготовки до проведення виборів у Верховну Раду України в 2006 році.

Під час зустрічі представники СДПУ(о) повідомили, що нова влада створює зараз всі умови для перетворення України в авторитарну державу. Вони привели конкретні приклади переслідувань опозиційних сил, використання адміністративного ресурсу для створення нової партії влади, також було зроблене наголос на тому, що партія влади "планує і буде намагатися використовувати адмінресурс для перемоги на парламентських виборах у 2006 році".
Також на зустрічі обговорювалися практичні правові і законодавчі аспекти розробки і прийняття виборчого законодавства на прикладах помилок і порушень під час президентських виборів.

Сторони домовилися про розширення співробітництва між ОБСЄ і СДПУ(о), з огляду на майбутні парламентські вибори.

ЛІГАБізнесІнформ