Сьогодні Хмельницький обком СДПУ(О) провів прес-конференцію, присвячену незахищеності найманих працівників та порушенню їхніх громадянських прав. У конференції взяли участь заступник Голови СДПУ(О) Михайло Папієв, секретар Хмельницького обкому СДПУ(О) Григорій Літницький, композитори, співаки Вадим та Євген Гжегожевські, юрист Ніна Шеховцова.

Кампанія „чистки лав”, що проводять представники влади на місцях, на жаль, не обминула і Хмельницьку область. До цієї „чистки” потрапили такі досить відомі люди, як композитори і співаки брати Гжегожевські, яких знають і в Україні, і далеко за її межами. Обидва вони ніколи не були і не є членами жодних політичних партій. За весь період роботи на керівних посадах свої обов’язки виконували сумлінно і не мали нарікань як з боку минулої влади, так і від тодішньої опозиції, повідомила прес-служба Хмельницького обкому СДПУ(О).

Керівництво Хмельницького обкому СДПУ(О) заявило, що звільнення братів Гжеговських є безпідставним, повністю незаконним. Воно вимагає поновлення діячів мистецтва на посадах.

«Ми не можемо мовчати! Як прогресивна опозиційна сила СДПУ(О) не допустить фанатизму в подібних випадках. Ми просто не маємо права спостерігати і мовчати - соціал-демократи, працюючи під гаслом „З людьми і для людей ”, звикли підтверджувати свої слова конкретними діями», - наголосив заступник Голови СДПУ(О) Михайло Папієв.