Прес-служба СДПУ(о) повідомила, що кілька днів назад на територію комплексу “Пуща-Водиця” перестали пускати мешканців, які орендують котеджі на законних підставах. Усі ці люди є політик-опозиціонери. У числі потерпілих – народний депутат Олег Петров, заступник голови СДПУ(о) Юрій Загородній і інші відомі люди.

“Я переконаний, що влада вводить нову форму політичних репресій. Люди, які мають договори, що надають право знаходитися на території комплексу “Пуща-Водиця”, піддаються приниженням з боку клерків” - заявив народний депутат Вадим Місюра.
“Органи влади навіть не намагалися через суд заперечити договору оренди. Причому подібна проблема виникла тільки в опозиційних політиків, у той час, як представники нової влади безперешкодно користаються своїми правами” - додав він.

“Відповідно до Конституції України (стаття 47), ніхто не може бути позбавлений права на житло, інакше, як за рішенням суду. Коли людини не пускають у своє житло – це пряме порушення Конституції, причому без рішення суду, а тільки з сваволі окремих чиновників” - підкреслив Вадим Місюра.

Дії чиновників порушують також статті 28 Конституції України, у якій прямо говориться, що з жодною людиною не можна обходитися так, щоб це ображало її гідність.
“Людям, які не можуть потрапити у своє житло, варто звернутися в правоохоронні органи, щоб завести кримінальна справа по порушенню їхніх прав. І навіть якщо ці чиновники усього лише виконують розпорядження, то мова йде про, так званий, “злочинний наказ”, за що законом теж передбачена відповідальність” - повідомив народний депутат.

“Хотілося б відзначити ще один парадокс. Люди, що прийшли до влади з гаслами про християнську мораль, порушують найпершу, “золоту” заповідь: “Чини з іншими так, як хотів би, щоб чинили з тобою”. Навряд чи новим “господарям життя” сподобається, коли через якийсь час їхніх дружин і матерів почнуть без суду викидати на вулицю” - зробив висновок Місюра.

“У всіх наїздах на опозицію червоною ниткою проходить одне – перерозподіл власності. Адже, якби йшла боротьба за справедливість – це можна було б зрозуміти. Складається враження, що представники нової влади створюють таку атмосферу, щоб довести своїх супротивників до стану, коли вони змушені будуть бігти з країни, щоб зайняти їхнє місце самим. Але на помсті не можна побудувати нічого нового – це просто шлях у нікуди” - підкреслив народний депутат.

Ура-Информ