Різдвяно-новорічні свята – це завжди диво! А місто Лева у цю пору стає неймовірно красивим та витонченим. Пориньмо у казку разом із ескізом на тему “Святковий Львів”.

У зв’язку з пандемією коронавірусу, цього року Новий рік та Різдво у Львові будуть особливими. Не передбачається масштабних заходів, гучних дискотек, і з дотриманням соціальної дистанції.

РІЗДВЯНА ШОПКА

Різдвяну шопку у Львові встановили 24 грудня. Місце тардиційне — на площі Ринок, біля центрального входу до міської ради. Конструкція складається з двометрових вирізьблених із тополі фігур, які розмальовували діти. Тішитиме вона львів’ян і гостей міста впродовж зимових свят.

РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Працюватиме у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького, що на вулиці Болгарська, 4а, до 6 січня 2021 року.

На гостей Резиденції чекатимуть різдвяні міні-вистави та зустріч із Чудотворцем, який підготував для кожної малечі святкові подарунки. Також батьки матимуть змогу передати Миколаю і власні подарунки для своїх дітей.

«У парку не заблукаєте — тут будуть розміщені вказівники «різдвяної дороги» до Миколая, де вас обов’язково зустріне Гуцул-Сніговик, а він точно знає, де запаковує подарунки Чудотворець. З Миколаєм можна порозмовляти і поділитися мріями, а біля хатинки вам впаде у вічі й Чарівна скринька для дитячих листів, які можна буде написати у самій Резиденції”, — зазначили організатори.

Вхід на атракцію із міні-театром (четвер і п’ятниця з 12:00 до 18:00) — 220 гривень; лише зустріч із Чудотворцем (з 12:00 до 19:00) — 180 гривень

Зголоситися до відвідин резиденції можна за телефоном: (098) 762 22 48.

ФЕСТИВАЛЬ ЛЬОДОВИХ СКУЛЬПТУР 2021

Фестиваль на площі Ринок у Львові триватиме протягом двох днів, 7-8 січня 2021 року. Організатори запрошують львів’ян та гостей міста відвідати казковий світ Льодових скульптур та поспостерігати, як створюватимуться шедеври з льоду.

РІЗДВО В ГАЮ 2021

Якщо ж хочеться традиційного святкування Різдва, з колядками та вертепами, тоді їдьте у Шевченківський Гай. Щорічне незабутнє різдвяне дійство, сповнене традиціями та звичаями, відбудеться 7-8 січня 2021 року за адресою: Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, вуллиця Чернеча гора, 1.

КОВЗАНКА ПРОСТО НЕБА

Велику ковзанку просто неба на площі Ринок у Львові вже становили. Покататися на ковзанах у «серці» старовинного міста Лева можуть усі охочі. Ковзанка працює щодня з 10:00 до 21:00. Регулярні перерви на чистку льоду – 30-40 хвилин.

Ціни: квиток для дорослих: понеділок-четвер – 110 гривень, п’ятниця-неділя – 150 гривень. Для дітей дo 12 рoкiв: понеділок-четвер – 90 гривень, п’ятниця-неділя – 110 гривень.