Соцмережа Facebook закрила сторінку департаменту економічної політики мерії Москви. Причина могла бути в тому, що SMM-послуги чиновникам надавав один з обвинувачених у втручанні у вибори в США, повідомляє РБК у середу, 4 квітня.

Представник департаменту підтвердив, що обліковий запис заблокований. 

«Дії адміністрації соціальної мережі викликають подив. Зараз ми з'ясовуємо причини блокування через запит у Facebook», - зазначив він, додавши, що в групі було близько 6,5 тисяч передплатників.

Представник Facebook не відповів на запит агентства, з чим пов'язане блокування сторінки департаменту і за яких умов соцмережа готова буде розблокувати її.

Зазначається, що сторінка російської держструктури могла бути заблокована через те, що SMM-послуги департаменту міг надавати Гліб Васильченко - один з 13 можливих співробітників «фабрики тролів» ", яких Мін'юст США звинувачує у втручанні у вибори президента країни у 2016 році.

Чоловік з таким ім'ям ще півроку тому розміщував офіційний контент на аналогічній сторінці департаменту в соцмережі «Вконтакті»: ID його сторінки містилося прямим лінком на відео, яке було завантажене в групу.