Відповідні висновки оприлюднила американський сексолог Пеппер Шварц на сайті «Новое время».

«Що таке сексуальна інерція. Коли ти в цілому не проти, але прямо зараз не хочеш на це відволікатися. Хтось повинен це визнати -? .. Нехай це буду я. Бувають моменти, коли зайнятися сексом – просто дуже клопітно», – зазначила вона.

За словами фахівця, одна з її клієнток, 53-річна жінка, часто «відкладала інтим» на завтра, але знайшла спосіб перебороти себе.

«Її чоловік, з яким жінка прожила 32 роки, часто вирушає у відрядження, він – топ-менеджер великої комп'ютерної компанії. Щоб налаштувати його на сексуальний лад, жінка набирає для них гарячу ванну, запалює свічки і включає музику. Сигнали завжди повинні бути досить прямолінійними. Іноді вони з чоловіком просто розглядають свої фотографії і згадують про часи, коли без розмов заскакували в один спальний мішок в кемпінгу. Це теж налаштовує на потрібний лад », – говорить сексолог.

Основна причина так званої «сексуальної інертності» криється в тому, що тіло, яке знаходиться в стані спокою, прагне в ньому залишитися в подальшому, а зайві рухи просто заважають розслабитися.

«Жодна з дорослих пар, з якими я розмовляла, не дивувалися згадки сексуальної інертності. Тіло в стані відпочинку воліє в ньому залишатися це – золота істина. Але проблеми починаються там, де один з пари плутає погану звичку – нестачу сексу – з чимось великим і набагато глибшим. Люди схильні сприймати таку поведінку на свій рахунок, припускаючи, що партнер більше не зацікавлений в них, оскільки вони стали менш привабливі зовні або просто йому набридли», – підсумувала фахівець.

Експерт радить ніколи не забувати, що секс – це мова любові. «Говорити на ньому треба навчитися так, щоб бути на одній хвилі з партнером».