Про це заявив психолог Мартін Графф під час наукової конференції в Ноттінгемі, пише Naked Science.

Він разом із колегами з Університету Південного Уельсу провів дослідження, в якому взяли участь сотня студенток. Їх розділили на чотири групи - відповідно до часу, проведеного в соціальних мережах (Facebook, Instagram і Pinterest). До першої групи потрапили дівчата, які витрачали на них менше 30 хвилин в день, далі цей показник збільшувався на півгодини. Тобто респонденти четвертої групи проводили в соцмережах понад півтори години в день.

Учасниці мали заповнити анкети, на основі якої визначали 3 показники: ступінь згоди з образом «ідеального тіла», ступінь стурбованості тим, як інші люди сприймають їх власне тіло, і мотивація до схуднення.

Отож в результаті дослідження з’ясували, що учасниці, які проводили в соцмережах більше години в день, мали найвищі показники у всіх трьох категоріях.

«Ми продемонстрували, що часте відвідування сервісів, де люди викладають власні фотографії для порівняння з іншими, пов'язане з нездоровим ставленням до тіла і тому, які зусилля для цього необхідні», – заявив Графф.