Задовбаний "Альпіною" Львів чекає ще один конкурс на генпідрядника + інвестора для будівництва стадіума на Стрийській. Австрійський цирк з'їхав з теми і у Львові залишилась купа клоунів. Нові атракції від Ратуші чекаємо найближчим часом.

Робоча група з контролю за проведенням підготовки Євро-2012 у Львові відчула на собі тиск і преси й вирішила провести об'єктивну пресуху, що повідомити трудящим про бойові звершення на ниві 25 гектарів на Стрийській. Робоча група перелопатила купу потенційних інвесторів і знайшла таку ж купу потенційних інвесторів (назви яких поки не повідомляються).

Комісія керуючись великою любов'ю до міста Лева хоче не тільки чистого підрядника, але й інвестора, який може запропонувати ще й багато цікавого шоколаду, тим більше, що довкола плаває таких компаній – як масла у Вологді. Ще одним параметром відповідності умовам нового конкурсу – мають бути гарні релейшеншипи та реверанси інвестора з УЄФА.

До 6 листопада мають затвердіти умови конкурсу, а через місяць – чисто і прозоро оголоситись його славні результати.

Голова робочої групи, депутат Львівської міської ради Богдан Бедрило впевнено знає, що є достатньо прикольних претендентів на заповітні 25 гектарчиків і пророкує супер-пупер успішний конкурс.

Запізніло присутній на пресусі директор департаменту Євро-2012 Олег Засадний розчесав присутнім про медіаскандали з Лятом і про те, що УЄФА уважно моніторить усю львівську пресу. Уся ця шняга й призводить до пролонгованого напруження між гілками влади.

Стало зрозуміло, що "Альпіна" пролетіла з будівництвом стадіуму, але вона буде проводити авторський нагляд над проектом, який вже належить місту. І вже новий інвестор буде будувати стадіон за проектом "Альпіни" (деякі інвестори вважають, що цей проект вже застарілий), бо новий ніби важко затвердити. Крім того, "Альпіна" хоче 4 лімона євро, хоча свого часу відмовилась від зобов'язань будувати стадік за своє лаве. Бедрило хоче виставити претензії альпінцям, але Засадний мовчить, як риба в засаді.

Маразм ситуації доходить до свого піку коли робоча група, орієнтуючись на терміни будівництва в 25 місяців (від "Альпіна", інші дають від 16 до 20), заявляє, що місто може почекати ще декілька тижнів і провести гарний конкурс. Конкурс виграє той, хто дасть більше і краще. І до липня 2010 вже буде побудований стадіон імені Садіка Самопомічного, який й має бути відповідальним за бардак з "Альпіною". Садік ще хоче, щоб місто платило "Альпіні" за проект, але місто не підписувало жодних угод про таку оплату.

Проект вже ніби у власності міста, але місто має заборгованість перед "Альпіною". "Альпіна" мала будувати стадіум за свої папери, але 9 гектарів з 25 (16 на стадіон) їм стало мало і вони почали дико морозитись.

От тепер маємо і новий конкурс, і можливого нового генпідрядника, який й має забашляти "Альпіні" якусь частину суми. Іншу частину бабуліна повинен відвалити невідомо хто.

Ще трохи і на Стрийській спокійно можна буде робити поле для гольфу, чи крижину для міграції пінгвінів у далекі й теплі краї.