Як повідомив журналіст Вголосу, молоді люди тримають у руках транспарант з написом «Не дозволимо зникнути «Львову» та вигукують футбольні кричалки (ВІДЕО).

Організатор акції Іван розповів, що вболівальники просять у міської ради максимально сприяти збереженню ФК «Львів» у області.

«Ми не вимагаємо від міської ради грошей. Ми просимо, щоб міська рада сприяла розширенню інфраструктури нашого футбольного клубу, надала можливість футболістам проводити тренування та ігри у Львові. Хоча, зважаючи на фінансові проблеми нашого клубу, ми згодні продовжувати грати в Добромилі», – сказав Іван.

До учасників акції вийшла працівник управління молоді, сім‘ї та спорту Людмила Прокопенко, щоб «з‘ясувати, які проблеми в учасників акції». Вона зазначила, що ця акція не санкціонована.

Нагадаємо, що ФК «Львів» має серйозні проблеми з фінансуванням. В понеділок, 21 лютого, президент клубу Юрій Кіндзерський заявив, що, якщо до сьогодні він не знайде спонсорів для команди, то розпочне процедуру зняття футбольного клубу.