Про це вона заявила 25 липня у у Личаківському районі Львова, інформує прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода»

Зі слів Ірини Фаріон, представники Партії регіонів були змушені порушити питання мови, адже економічні прорахунки довели підтримку влади до статистичної похибки в соціології.

«Чи могла партія кримінальників не торкнутися перед виборами мовного питання? Звичайно не могла, адже це пункт їхньої передвиборчої програми. Для того, аби за два з половиною роки продемонструвати хоч одне реально виконане зобов'язання перед своїми виборцями, вони мусіли підіймати на-гора питання мови. Цілком ймовірно, що обраний замість Литвина новий голова Верховної Ради, який буде покірний та слухняний Партії регіонів, підпише цей законопроект. Як свідчить соціологія, це додасть 1-2% до загальної підтримки влади, а це означає, що угрупування бандитів загнало себе в глухий кут. Януковичу що підписати, що не підписати цей закон – рівнозначно поразці. Тут для українців найважливіше – знайти внутрішню рівновагу та усвідомити, що навіть якщо новообраний голова Верховної Ради та Янукович його підпишуть, то він не зможе набрати чинності», – відзначила депутат.

А»би цей закон увійшов в дію, потрібно внести багато змін у величезну кількість підзаконних актів, а саме: Законів України «Про рекламу», «Про освіту», «Про права споживача» тощо. Це означає, що основний бій відбудеться під час парламентських виборів, або ж наприкінці жовтня – на початку листопада. Не треба бути пророком, щоб усвідомлювати ймовірність масових акцій спротиву після фальсифікації виборів регіоналами. Можливо, це буде другим Листопадовим зривом в нашій історії, адже по-іншому ці події розгортатися не можуть», – зазначила Ірина Фаріон.