До участі в опитуванні запросили 24 провідних журналіста і політолога зі Львова та Києва, інформує прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

У ході дослідження визначено найактивнішого депутата та лідерів у чотирьох окремих категоріях: «політична активність», «законотворча активність», «активність у виборчому окрузі» та «медіа-активність». Найактивнішого депутата визначили за сукупним рейтингом в усіх чотирьох категоріях.

Найактивнішим депутатом-мажоритарником стала відомий мовознавець, голова парламентського підкомітету з питань вищої освіти Комітету з питань науки і освіти свободівка Ірина Фаріон.

«Показовою є відчутна перевага в активності народних обранців від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», які увійшли в чільну четвірку рейтингу. Зокрема, третє місце посіла Ірина Сех, а четверте – Юрій Михальчишин», – відзначають у «Свободі».

Окрім цього, в окремих категоріях беззаперечними лідерами також стали свободівці: в категорії «Політична активність» переможцями стали – Ірина Фаріон, Юрій Михальчишин та Ірина Сех. Експерти відзначають, що трійка лідерів від ВО «Свобода» засвідчує не лише провідні позиції цієї політичної сили на Львівщині, але й вдалу інтеграцію в загальнодержавні політичні процеси.

У категорії «Законотворча активність» Ірина Фаріон посіла друге місце, а Ірина Сех – третє.

У категорії «Медіа-активність» чільні місця знову ж таки належать свободівцям: перше – Ірині Фаріон, друге – Юрію Михальчишину, третє – Ірині Сех. Експерти зазначають, що активність у ЗМІ – дуже важливий елемент у роботі політика й народного депутата. Медіа – ефективний інструмент для донесення своєї позиції до виборців, і вміння та бажання користуватися цим інструментом – одна з важливих ознак професіоналізму політика. Як показують результати, це теж добре засвоїли свободівці, які виявилися цікавими для медіа і ефективними у роботі зі ЗМІ.