Олексій Антипович розповів, що серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, Ірину Фаріон готові підтримати 38,3% виборців.
Її найближчий переслідувач, кандидат від УДАРу Андрій Березюк, набирає 17,4%.

Решта кандидатів, за словами соціолога, не мають значних шансів поборотися за мандат. Так регіонала Богдана Хруставчука готові підтримати 3,8% виборців, а Василя Садового – 2,1% опитаних.

Крім того, за словами Олексія Антиповича, на окрузі залишається 35,6% виборців, які не визначилися зі своїми симпатіями щодо мажоритарки.

Соціолог повідомив, що Ірину Фаріон впевнено підтримують 27% опитаних, і є ще 11% виборців, які розглядають можливість за неї проголосувати. Натомість Андрія Березюка однозначно б підтримали 9% респондентів і ще 16% могли б розглянути можливість голосувати за нього.

Якби на цьому окрузі було лише два кандидати – Фаріон та Березюк – то, згідно з результатами дослідження, перемогу б отримала представниця «Свободи», набравши 41,3% голосів, а представник УДАРу показав би результат 21,6%.

Олексій Антипович повідомив, що це дослідження проводили з 1 по 12 вересня цього року. Аудиторією дослідження було населення Львова і Пустомитівського району віком від 18 років і старшу. Вибіркова сукупність становила 2400 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.