За ініціативи фармацевтичної Українсько-Словенської компанії „КRКА” 25 червня 2005 року було здійснено екологічну акцію „Лікуємо Говерлу”, повідомили у прес-службі МВК.

Підготовчу та організаційну роботу було проведено за сприяння управління зовнішніх зв’язків і туризму і за безпосередньої участі Івано-Франківського „Центру Туристичної Інформації”.

За спонсорські кошти фірми „КRКА” було закуплено чотири євроконтейнери для збору сміття та оплачено постійний його вивіз до кінця 2005 року. Встановлено три великі рекламно-інформаційні щити на шляху до г. Говерла з написом: „Флора та фауна – має право на недоторканість”. В урочистому відкритті бігбордів та сходженні на г. Говерлу взяли участь: Посол Словенії в Україні – п. Прімож Шеліго, генеральний директор компанії „КRКА” – п. Йордан Урх, заступник директора Карпатського національного природничого парку – п. Петро Попович, завідувач відділу туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради – п. Володимир Устинський.

Участь в акції з очищення г. Говерли взяли регіональні представництва „КRКА” зі всієї України: Києва, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Луганська, Одеси, Вінниці та ін. понад 120 чол. Як заявив генеральний директор компанії „КRКА”: „Акція „Лікуємо Говерлу” – є прояв доброї волі і не буде одноразовою. Неповторні враження від казкової природи Прикарпаття – надихають на організацію і проведення таких акцій щороку”.

Загальний меценатський вклад компанії „КRКА” в дану акцію склав понад 40 тис. грн.

ПІАР