Напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. ЗМІ із посиланням на джерела писали, що сторона обвинувачення проситиме за мера 50 млн грн застави.

Пізніше сам Садовий в інтерв'ю своїм ЗМІ заявив, що таких грошей не має, отже – доведеться просити допомоги в громади.

Інформаційне агентство "Вголос" опитало львів'ян на вулиці, чи готові підтримати мера, й виклало відповідний відеозапис у мережу.

Свою думку містяни висловили і в коментарях до цього опитування і у "Фейсбуці". Ідея із допомогою Садовому їм не надто сподобалась:

Нагадаємо, напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. Мер та високопосадовці Львівської міської ради підозрюються у завданні збитків державі на суму 93,5 млн грн.

ЗМІ із посиланням на джерела повідомляли, що сторона обвинувачення клопотатиме про заставу для Садового в розмірі 50 мільйонів гривень.

Після цього в інтерв’ю своїм ЗМІ Садовий заявив, що грошей на заставу не має, тож проситиме допомоги в людей і продаватиме майно.

27 листопада Вищий антикорупційний суд обиратиме Садовому запобіжний захід.

Про деталі цієї справи читайте у статті: Афера з усіма відомими