Про це з посиланням на правоохоронні і розвідувальні джерела повідомляє «NBC News».

ФБР не прокоментувало так дані, а Манафорт зазначив, що «нічого з цього не є правдою».

«Жодного розслідування у ФБР, про яке б я знав, немає», - додав він.

Зі слів Манафорта, він ніколи не мав стосунку до президента Росії Володимира Путіна, не мав справу з В.Путіним і його урядом. За його словами, будь-яке припущення таких зв'язків є «пропагандою демократів».

При цьому, за деякими даними, більшу частину літа ФБР розслідувало роль Росії в американській президентській кампанії. Як зазначається, агенти ретельно перевіряли радників, близьких до Дональда Трапма, шукаючи фінансові зв'язки з Росією, і тих, хто брав участь в зломі пошти демократів, і навіть щодо можливого секретного каналу зв'язку за допомогою електронної пошти компанії «Trump Organization» з російським банком.

За даними видання, співробітники американських правоохоронних органів повідомляють, що під час розслідувань досі не знайшлося будь-яких переконливих або прямих зв'язків між Трампом і російським урядом. При цьому, як повідомляється, ФБР і співробітники розвідки тепер вважають, що навіть злом пошти демократів був спрямований на зрив президентських виборів, а не на обрання Трампа.

Інформацію ж ЗМІ про те, що сервер компанії «Trump Organization» використовувався для контактів з російським банком, у передвиборному штабі Трампа спростували.

Прес-секретар штабу Хоуп Хікс заявила, що сервер не працює з 2010 року.