Федерація вільних профспілок Львівської залізниці оголосила передстрайковий стан на Львівській залізниці. Про це йдеться у заяві Ради ФВПЛЗ, текст якої є у розпорядженні „Контекст-медіа”.
Враховуючи політичну ситуацію в Україні, що склалась внаслідок загрози державного перевороту кримінально-олігархічними силами, усвідомлюючи відповідальність моменту для кожного українського патріота, Федерація вільних профспілок Львівської залізниці заявляє про: Підтримку всенародно обраного законного президента України Віктора Ющенка; Створення Страйкового комітету Львівської залізниці; Оголошення передстрайкового стану на Львівській залізниці; Готовність розпочати страйк в будь який момент при ескалації загрози державного перевороту”, ― сказано у заяві.
Рада ФВПЛЗ звертається до всіх залізничників про підтримку прийнятих рішень та координацію всіх дій що спрямовані на захист виборчих прав громадян України через штаб Страйкового комітету Львівської залізниці, що знаходиться за адресою: м.Львів, вул.Чернівецька, 50, тел.226-12-87.
Як повідомляло агентство, вчора працівники управління Львівської залізниці оприлюднили заяву про підтримку Віктора Ющенка, а також про те, що керівництво залізниці забороняє їм брати участ ьу акціях в підтримку Віктора Ющенка.