Федерація вільних профспілок Львівської залізниці закликала залізничників та членів їхніх сімей віддати свої голоси народному кандидату в президенти Віктору Ющенку.
Про це йдеться у заяві , розповсюдженій Радою ФВПЛЗ.
Федерація вільних профспілок Львівської залізниці заявляє також, що керівництво “Укрзалізниці”, різко посилило тиск на вільні профспілки. „Залякування та дискримінація членів та лідерів вільних профспілок, безпідставне їх звільнення стали реальністю сьогоднішнього дня. Контролюючі органи не вживають заходів проти роботодавців, які відверто порушують трудове законодавство та допускають незаконні звільнення залізничників, перш за все членів вільної профспілки. Адміністрація “Укрзалізниці” використовує залізничників для транспортування ешелонів громадян на підтримку владного кандидата, із сходу України до Києва та в Західні області України, незважаючи на незаконність таких дій, всупереч бажанню залізничників”.
„Ми засуджуємо дії адміністрації залізниці і закликаємо працівників не піддаватися на шантаж і репресії”, ― сказано у заяві.