Попри установлене сприйняття цих двох заходів як конкурентів з цим можна і не погодитись – настільки різнилась музична програма. Все-таки тяжко уявити собі панка, який відправляється у Свірж послухати Ніно Катамадзе. Тим не менше, тема фестивалю під Перемишлянами була присутня у Славському, особливо коли стало відомо, що у «конкурентів» почали демонтаж головної сцени. Цей факт неймовірно потішив ведучого Міська Барбару, який пообіцяв усім «біженцям» зі Свіржа квитки на Славське за півціни.

Але повернемось до Карпатського фесту. Традиційно програму розділили на декілька напрямків: музичну, спортивну, мистецьку та екологічну. Для спортсменів влаштували квести зі спортивного орієнтування і походи, виставки і перфоменси для митців, а також різноманітні майстер-класи. З новинок став атракціон «Вірьовочний парк розваг», який в народі назвали парком імені Вірьовки.

Музичну програму трохи обрізали – не приїхали українські панки «Жаба в дирижаблі» і білоруси «N.R.M.». Якщо першим стала на заваді хвороба соліста гурту, то другим не пощастило з фінансами – в останній момент відмовився спонсор, який мав проплатити половину гонорару.

Якщо підсумувати – у Славському все було традиційно. Традиційно хороша сцена, традиційні німці Mamasweed, традиційні велосипеди і екологічна тематика. І так само традиційно хороша атмосфера.