Фестиваль пісні «Бескиди» переноситься з Карпат до міста Львова на неділю з 13:00 до 20:00 в Музей народної архітектури та побуту на Співочому полі (Шевченківський гай).

Директор фестивалю Ігор Губіліт пояснив, що це пов’язано із указом Президента України про визнання Сколівського району зоною надзвичайного лиха. «Вчора ввечері нам повідомила Сколівська РДА про те, що вони не рекомендують проводити фестиваль. Саме тому ми перенесли його до Львова», - пояснив він.

Натомість організатори обіцяють оприлюднити нову програму фестивалю протягом дня на офіційному сайті фестивалю www.beskydy.com.ua.

«Виглядає так, що більшість гостей, які мали виступити на фестивалі, таки приїдуть до Львова і виступлять. З художньої точки зору фестиваль буде такий самий як планувалося. Звичайно, що Шевченківський гай – це не Карпати, але принаймні достатньо схожа площа», - зазначив Ігор Губліт.

Вхід в Шевченківський гай коштуватиме - 5 грн.

Нагадаємо, що фестиваль пісні «Бескиди» 8-10 серпня 2008 року планувалось провести у карпатському селищі Верхнє Синьовидне на злитті річок Опір і Стрий. Фестиваль відбувається вдруге і проводиться з метою розвитку туризму в Карпатах, популяризації авторської пісні й співаної поезії, виявлення і підтримки талановитих молодих виконавців.

Передбачалась участь у фестивалі таких авторів-виконавців: Олександр Смик, Ігор Жук, Олесь Дяк, Наталка Криничанка, Олексій Бик, Михайло Дубецький, Лілія Кобільник, Олег Король, Володимир Невельський, Андрій Євтушенко, Богдан Лялька, Віктор Цимбалюк Зиновій Филипчук, Ігор Байдак, Ігор Білий, Антон Крук; - гуртів: Вій, Телері, Вурдалаки, Кров по долині; поетів з України та Білорусі: Марія Мартисевіч (Мінськ), Сяргій Прілуцкий (Берасьце), Роман Скиба (Київ), Сергій Пантюк (Київ), Олег Короташ (Київ), Альбіна Позднякова (Львів), Ірина Шувалова (Київ), Андрйя Любка (Ужгород), Валентин Кузан (Ужгород), Катерина Оніщук (Львів), Володислав Волочай (Київ), Олег Романенко (Київ), Галина Ткачук (Київ), Олена Максименко (Київ), Світлана Богдан (Київ), Максим Солодовника (Київ).

Нагадаємо, що 28 липня у зв’язку із паводком Президент України своїм указом оголосив окремі території Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації.