«Марафон «Подаруй дитині надію» започаткований минулого року 1 червня. Його ціль – привернути увагу громадськості до проблем важкохворих дітей, залучити небайдужих до участі у марафоні та реально допомогти хворим дітям. Але допомогти не конкретній дитині чи групі, а зробити зімни в лікарні. Перший крок ми вже зробили. Ми встановили новий цифровий ренгенапарат в західноукраїнський спеціалізований дитячий центр. Другою ціллю марафону комп’ютеризація лікарні», – розповів координатор проекту Олександр Ябчанка.

За його словами, єдина коп’ютерна система дасть можливість обслуговувати пацієнтів на принципово новому рівні. «Це для нас новий рівень, в той час, коли в європейських лікарнях вже давно працюють подібним чином», – зазначив координатор благодійного проекту.

«Завдяки попереднім акціям, кількість яких вимірюється десятками, ми зібрали 200 тисяч гривень», – додав Ябчанка.

«Зеленофор» розпочнеться о 12.00 та триватиме до 22.00 На події виступить понад 30 діджеїв зі Львова та Західної України, це будуть кращі представники електронної музики. На фестивалі діятиме дві сцени», – зазначив співорганізатор діджей Міхал.