Протягом одного дня учасники святкових дійств матимуть унікальну можливість не тільки потанцювати під запальні ритми клемзерської музики, а й скуштувати страви традиційної єврейської кухні та спробувати себе в різноманітних єврейських майстернях. Родзинкою свята буде святкування справжнього єврейського весілля.

Організатори цьогорічного фестивалю обіцяють незабутні враження для всіх, хто забажає хоча б трішки відтворити для себе частину історії Львова, зокрема, єврейського кварталу, який був невід’ємною частиною мультикультурної галицької столиці.

«Ми сподіваємось, що цьогорічний фестиваль стане вже традиційним міським святом, яке приваблюватиме широке коло людей, а учасники зможуть відчути та розкрити для себе душу єврейського народу», - розповіла співорганізатор фестивалю Юліанна Гумецька.

На площі Арсенальній, вулиці Староєврейській та на площі Ринок протягом дня проводитимуть різні конкурси та театралізовані дійства. Потрапивши на вулицю Староєврейську, усі спостерігатимуть за тим, як вулиця на день заживе гамірним життям ремісників з єврейського кварталу. Завершальною частиною фестивалю стане гала-концерт на великій сцені. Клемзерської весільну музику представлять ансамблі з Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Росії та України.