Про це інформує кореспондент Вголосу.

Дія вистави відбувається в імпровізованому багатоквартирному домі. Один житловий будинок і під час виступів стає своєрідною алегорією всього людського співтовариства. На початку вистави актори нібито співіснують в умовній гармонії, але варто невеликому подразнику порушити цю рівновагу, як співіснування починає руйнуватись. Вистава дає змогу глядачам замислитись про неписані закони, за якими живе суспільство, і про перехід за їхні межі.   

Фестиваль триватиме у Львові до неділі. Впродовж цих трьох днів глядачі зможуть побачити виступи білоруських, португальських, польських та українських театрів. Серед  них: карнавальна хода, виступ театру велетнів, циркові програми та ігрові атракціони.

"Театр НОВОГО Фронту"належить до авангарду європейських альтернативних театрів. Компанія випустила десятки вистав, які були представлені в Чехії, Німеччині, Польщі, Швейцарії, Угорщині, Словаччині, Словенії та Англії. Вони регулярно беруть участь у найважливіших театральних фестивалях в Угорщині, Латвії, Польщі, Боснії, Данії і в Шотландії (в тому числі Единбурзі Fringe Festival, де вони завоювали безліч вищих нагород). Спектаклі театру побудовані на кордоні  абстракції, циркового мистецтва і сучасного танцю. За допомогою імпровізації вони намагаються показати абсурдність людської трагедії. Критики описують виступи театру як «гіркі гротескні танці».

ПРОГРАМА