Організатори гучно розрекламованого фестивалю Свірж просять гостей інвестувати у біотуалети, умивальники, душові та сувенірну продукцію.

Сьогодні на електронні скриньки людей, які вже купили квитки на фестиваль Свірж, що проходитиме у с. Свірж Перемишлянського району Львівської області з 31 липня по 2 серпня, прийшло доволі дивне звернення від організаторів фестивалю, яке ми просто не можемо не подати повнотекстово.

Шановні гості Фестивалю СВІРЖ!

Запрошуємо Вас стати інвестором Фестивалю СВІРЖ!

Інвестиції потрібні на такі витрати:

біотуалети, умивальники та душові (більшість завозиться з Польщі). Потрібна сума інвестицій – 400000 грн. (загальна – 800 000 грн.)

виготовлення сувенірної продукції. Загальна вартість – 200 000 грн.

Фестиваль СВІРЖ успішно здолав і долає всі проблеми, пов‘язані з організацією Фестивалю. Є проблеми, які ми не в змозі здолати цього року, наприклад, будівництво доріг чи виробництво у великій кількості туалетів і душових та багато іншого. Ми не в змозі змінити країну протягом 3 місяців так, як би нам хотілось, але впевнилися у тому, що за невеликі кошти можна зробити багато позитивних змін. Потрібні бажання, команда та професіоналізм.

Що Вам дають інвестиції у Фестиваль СВІРЖ?

1. Прибуток. Якщо ви вкладаєте, припустимо, 10 000 грн., то отримуєте 10 000 грн. одразу після Фестивалю, та 5 000 грн. перед Фестивалем 2010 року з урахуванням індексу інфляції.

2. Внесок у благородну і корисну справу

Розміри інвестицій від 10 тис грн. до 600 тис. грн. Рішення просимо прийняти до 14 липня включно. В разі, якщо необхідна сума буде знайдено раніше, Фестиваль припинить пошук інвестицій.

Вдалого Вам дня!

З повагою, Команда Фестивалю Свірж'09

Від цього повідомлення просто якось дивно стає. Такий серйозний фестиваль, такі всесвітньовідомі виконавці, а на туалети не вистачило коштів. По-друге, виходить так, що окрім платного входу на територію фестивалю, платними також будуть і туалети, що зовсім не радує.

Дивує також сума, яка потрібна на туалети – 800 тис. грн. Середня ціна за біотуалет – 4 тис. грн., але ж зазвичай туалети не купують, а орендують, що значно зменшує суму витрат.

Інвестиційна пропозиція виглядає привабливою (50% прибутку плюс індексація) тільки виникають сумніви у платоспроможності організаторів, яку ж ті і не збираються доводити.

І взагалі, чи культурно звертатися до гостей фестивалю, які вже і так потратили чималі кошти на квиток з такими пропозиціями і писати їм на особисті мейли? Звідки взяти такі кошти і де гарантія, що їх буде повернуто? Чи будуть туалети на Свіржі, якщо гості не інвестують? Як рахували організатори свій бюджет з самого початку? Що ж нам все таки очікувати від такого фестивалю?