Як ми анонсували раніше, в травні 2008 року ми отримали пропозицію провести феситваль "KVITNU FEST: DETALI ZVUKU" наприкінці жовтня 2008 року у Львові. Нам запропонували зробити дійсно великий фестиваль, як по кількості так і по "якості" учасників. І ми наївно повірили в можливість того, що в Україні нарешті з"явилися владні структури хоч в одному місті, які можуть підтримати сучасну музику на високому рівні. Що ми нарешті зможемо зробити фестиваль за Європейськими схемами роботи, коли держава або місто бере на себе основну підтримку для організаторів. І сьогодні ми змушені чесно визнати, що це навіть і близько не так. І невідомо коли це буде так.

Від початку роботи ми не отримали жодного письмового документу про безпосередню участь офіційного Львова в фестивалі. Власне з рівня неформальних домовленостей робота так ніколи і не вийшла. З формальної точки зору ми всю цю "співпрацю" та проблеми придумали самі для себе.

Станом на початок вересня не було виконано жодного пункту з основних домовленостей з підготовки фестивалю. Ми не змогли розпочати рекламну кампанію згідно розписаного графіку, не мали можливість вибирати постачальника апаратури, фактично не мали можливості контролювати жодне організаційне питання з підготовки фестивалю, включно до формату флаеру та кількості афіш. Не змогли розпочати купувати авіаквитки учасникам, не кажучи навіть про гарантії виплати гонорарів артистам.

Після остаточного усвідомлення того, що реалізувати фестиваль згідно нашого бачення неможливо, ми відмовилися продовжувати роботу та залишили Львів.

Фестиваль повертається в Київ.

Однозначно ми не зможемо реалізувати фестиваль в проанонсованому форматі. Витратна складова фестивалю є непідйомною без залучення серйозного спонсора, а знайти такого спонсора за 7 тижнів до фестивалю неможливо. Ми спробуємо врятувати хоча б якусь частину фестивалю і запросити хоча б якусь кількість учасників, яку ми зможемо підняти своїми силами та допомогою наших друзів.

Дати лишаються тими ж самими - останні вихідні жовтня. Місто - Київ. Місце та умови повідомимо найближчими днями.

На завершення ми маємо сказати, що ми не будемо брати участі у жодній акції у Львові, під якою буде стояти хоча б один з логотипів офіційного міста. Ми не погодимося на жодну співпрацю із державними органами та квазі-благодійними фондами України. Ми не хочемо, аби на наших іменах та іменах артистів з інших країн кимось зароблявся імідж культурного діяча та рятівника нації чи міста, зароблялися гроші та/або політичні рейтинги. Хоча це, можливо, нам варто було зрозуміти і раніше.

Сумно..

kvitnu.com