Про це пише sport.ua.

І Анатолій Коньков, і Віталій Данилов зійшлися в єдиній думці, що при запропонованому форматі чемпіонату в два етапи «4-4-6» пропадає спортивний принцип, і відправили цей проект на доопрацювання. У клубів є ще тиждень до 22 липня переглянути формат турніру і запропонувати Виконкому новий формат. Після засідання Виконкому відбувся короткий брифінг за участю президента ФФУ Анатолія Конькова і Віталія Данилова.

«Засідання було спокійним і плідним. За невеликий період часу ми визначилися з головним питанням - форматом чемпіонату України. Всі члени Виконкому прийшли до того, що запропонований нам формат - недопрацьований, так як втрачається спортивний принцип. Приймати сьогодні будь-яке рішення - буде поспішним», - почав брифінг президент ФФУ.

За форматом домовилися, що ми звернемося до власників клубів, - продовжив промову Конькова Віталій Данилов. І 22-го числа на Виконкомі буде затверджено остаточний варіант календаря. Ми намагаємося дати власникам клубів знайти компроміс.

«Сподіваємося, що власники клубів знайдуть консенсус. Звідси багато залежить - чи ми «ламаємо» наш футбол, або будемо проводити чемпіонат спокійно.

У мене багато питань до цього календаря. Я вам кажу як є - а ви додумуйтеся далі», - завершив брифінг Анатолій Коньков.

Таким чином, дата старту чемпіонату України залишається під питанням. Лише 22-го числа на Виконком буде винесено формат чемпіонату, якщо він буде змінений, тоді Прем'єр-лізі потрібно буде проводити нове жеребкування турніру, а це ставить під сумнів запланований старт 26-ого липня.