«Центр Ліцензування Федерації Футболу України розглянув звернення Федерації футболу АР Крим з приводу навчання Шевченка Сергія Яковича (на головному фото - прим.) за програмою PRO-диплом УЄФА, який в даний момент є головним тренером сімферопольського футбольного клубу «ТСК», який проводить свої матчі на тимчасово окупованій територій АР Крим, а також дозволяв собі риторику невизнання територіальної цілісності України, і має паспорт громадянина РФ.

За результатом розглянутого звернення Сергій Шевченко був відрахований з програми навчання. Також відрахований був і В'ячеслав Бєляєв - прихильник «русского міра», для якого «Крим – Росія» (сам він ходив на «референдум» і не приховує цього), в Україні - Хунта, а «прокурор» Криму Поклонська - говорить тільки правду.

Щоб не допустити таких непорозумінь в подальшому, федерації з регіонів АР Крим та зони проведення АТО надаватимуть гарантії по кожному кандидату», – написав Комуняр в соцмережі.

«Вголос»

«Центр Ліцензування Федерації футболу України розглянув звернення Федерації футболу АР Крим з приводу навчання Шевченка Сергія Яковича за програмою PRO-диплом УЄФА, який в даний момент є головним трен... http://www.golos.com.ua/news/50024