Fiat Chrysler Automobiles NV в п'ятницю оголосила про відкликання майже 470 000 седанів, кросоверів і позашляховиків із потенційно несправною деталлю, через яку можуть неправильно працювати компоненти безпеки, що запобігають виникненню хлистової травми шиї внаслідок аварії, повідомляє УНІАН із посиланням на Прайм.

«Понад 414 тисяч автомобілів, що підлягають відкликанню, було продано в США, де про цю проблему компанію повідомило Національне управління з безпеки руху автотранспорту (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA). Управління почало перевірку цієї проблеми в червні», – йдеться в повідомленні.

Відкликання стосується позашляховиків Jeep Liberty 2012 року, а також середньорозмірних седанів Chrysler 200 та Dodge Avenger 2012-2013 років. Компанії невідомо про будь-які інциденти або травми, спричинені цим дефектом.

Як пояснила Fiat Chrysler, дефект полягає в тому, що один з електронних датчиків може не привести в дію механізм спрацьовування передніх підголовників у разі наїзді ззаду. Компанія вказала, що наступного місяця розішле власникам 469 988 автомобілів в усьому світі оповіщення про відкликання.

 

«Вголос»