Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, інформує кореспондент Вголосу.

Ярослав Грисьо зазначив, дивним є те, що ФІФА  оголосила вердикт дуже швидко, хоча зазвичай міжнародна організація дуже рідко швидко приймає рішення.

«На мою думку, хтось був дуже зацікавлений, щоб такі дисциплінарні санкції були прийняті. Сьогодні і політична, і футбольна дійсність така, що дуже багато організацій функціонерів зацікавлені в тому, щоб Україна не пройшла в фінальну частину чемпіонату світу. Збіглись інтереси багатьох людей, організацій, які були б дуже зацікавлені в такому рішенні», – зазначив Грисьо.

Втім, він переконай, що в ФІФА вже зрозуміли, що погарячкували, прийнявши таке рішення.

«Я переконаний, що після апеляції цей вердикт буде переглянутий. Скоріш за все він не буде повністю знятий, але те, що його переглянуть – це однозначно.  Тим більше, що рішення стосується відбіркових матчів до чемпіонату світу», – заявив він.

Грисьо додав, що після того, як буде відоме кінцеве рішення дисциплінарного комітету ФІФА, імовірно, своє рішення прийме і УЄФА.

Як писав Вголос, Глава ФФУ Анатолій Коньков і віце-президент УЄФА Григорій Суркіс подали апеляцію на рішення ФІФА проти збірної України.

В одночас у «Свободі» вважають, що ситуація з дисциплінарним покаранням футбольної України очевидно є нічим іншим, як частиною інформаційною війни Росії проти України напередодні саміту у Вільнюсі, де Україна має підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Декан історичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Роман Шуст у свою чергу вважає, що під час матчу Україна–Сан-Марино на львівському стадіону не було жодної нацистської символіки.