Про це повідомили режисер Ярослав Лодигін і продюсер Володимир Яценко на презентації в рамках фестивалю Kyiv Comic Con.

Творча група також пояснила своє рішення перейменувати картину в «Дике Поле». «У якийсь момент ми відчули, що треба розмежувати книгу і фільм, і ми знайшли назву «Дике Поле», розуміючи, що це найбільш ємна характеристика того, що відчуваєш, перебуваючи там, – розповів Лодигін. – Адже майже третина України – степова зона, яка історично мала назву «Дике Поле», так цю територію називали латиною, такою її знали в Середньовіччі, і з таким же відчуттям дикого поля ми живемо і сьогодні.

І те, як зараз виглядають ці місця, дух, характер, причини, чому все саме так – точно такі ж, як були в ті часи, коли ця назва тільки з'явилася. Так ми відчули, і зрозуміли, що маємо право сказати: «Так, це – Дике Поле».

Зараз закінчується постпродакшн фільму, а в широкий прокат стрічка вийде 8 листопада. Перед київською прем'єрою картину покажуть у невеликих містах на Сході України, в тому числі в Старобільську, де відбулась основна частина зйомок.

«Для нас було важливо знімати саме в цих місцях, щоб відчути землю і не збрехати в цій історії. Але іноді ми знімали в таких місцях і при таких обставинах, де, здається, до нас ніхто і ніколи не бував», – розповів Яценко.

За сюжетом, головний герой Герман змушений повернутися в своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою належить захистити сімейний бізнес – стару бензоколонку. А разом з нею – друзів дитинства і любов.

 

«Вголос»