Шановна Львівська громадо, ЗІК знову лажанувся, і на щастя, цю новину, ще не винесли на наші відзиви. Нам, дуже шкода, що ЗІК поволі скочуюється у прірву плутанини та непоінформованості. Любі друзі, будь-ласка, перестаньте курити траву, переглядати порно-сайти та шаритись містом. Працюйте, працюйте, працюйте! Виводьте, свій сайт на високий професійний рівень інформування громадян у процесі невтомного формування демократичного суспільства в Україні.

Довідка Вголосу: Тарас Возняк – начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції регіону Львівської облради.

Ось що про це повідомляв Прес-Тайм:

Начальником відділу зовнішніх зв'язків та промоції регіону Львівської облради став Тарас Возняк

ЛЬВІВ, 29 ЛИСТОПАДА, PRESSTIME.COM.UA. - Начальником відділу зовнішніх зв'язків та промоції регіону Львівської обласної ради призначено Тараса Возняка.

Про це Тарас Возняк повідомив в коментарі «ПресТайму».

«Новий відділ у структурі облради. В нього завдання входитиме налагодження транскордонної співпраці між Львівською областю і прикордонними регіонами Європи, розвиток зв'язків з українською діаспорою, інвестиційна діяльність, розвиток зв'язків між Львівщиною та іншими областями України», - розповів він.

Тарас Возняк до цього обіймав посаду радника голови Львівської ОДА, філософ, головний редактор культурологічного журналу «Ї».

Лажу ЗІКу читайте тут:

1. „Начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції регіону Львівської обласної держадміністрації, політолог Тарас Возняк учора, 22 березня, повідомив Західній інформаційній корпорації, що заява генерального директора Львівської обласної державної телерадіокомпанії Ярослава Климовича не викликає у нього ніякого обурення.

«Я вважаю, що пан Климович – найкращий директор телерадіокомпанії у світі, а сама Львівська телерадіокомпанія має захмарні рейтинги, – іронічно зауважив Тарас Возняк. – Саме це я й повторюватиму під час службового розслідування».

Довідка ЗІКу:

Львівська обласна державна телерадіокомпанія скерувала офіційний лист на ім’я голови Львівської облради Мирослава Сеника. У ньому йдеться про те, що ЛОДА відповідно до Закону про державну службу має провести службове розслідування щодо «неетичних, грубих та некваліфікованих висловів» начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції регіону облдержадміністрації Тараса Возняка. Про це вчора, 22 березня, повідомив Західній інформаційній корпорації генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії Ярослав Климович.

Ярослав Климович наголосив, що своїми негативними висловами щодо роботи телерадіокомпанії Тарас Возняк грубо порушив етику державного службовця, продемонструвавши непрофесіоналізм. «Мені соромно, що такі люди працюють в облраді, – наголосив Ярослав Климович. – Тарас Возняк просто заздрить нам, бо 12 канал є найрейтинговішим на території Львівської області».

2. Львівська обласна державна телерадіокомпанія скерувала офіційний лист на ім’я голови Львівської облради Мирослава Сеника. У ньому йдеться про те, що Львівська ОДА відповідно до Закону про державну службу має провести службове розслідування щодо «неетичних, грубих та некваліфікованих висловів» начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції регіону облдержадміністрації Тараса Возняка. Це учора, 22 березня, підтвердив Західній інформаційній корпорації генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії Ярослав Климович.

Ярослав Климович наголосив, що своїми негативними висловами щодо роботи телерадіокомпанії Тарас Возняк грубо порушив етику державного службовця, продемонструвавши непрофесіоналізм. «Мені соромно, що такі люди працюють в облраді, – наголосив Ярослав Климович. – Тарас Возняк просто заздрить нам, бо 12 канал є найрейтинговішим на території Львівської області».